NATS CAL-WEST REGIONALS 2024
1st Place
Sasha Flynn (CM)
Ayden Iwan (CM, MT)
Danté Johnson (CM, HJ, MT)
Jackson Wood (MT)
2nd Place
Abby Gordon (CM)
Kenna Kavanaugh (MT)
3rd Place
Kendal Martinez (MT)
Semi-Finalists: Isabelle Etchamendy (CM), Anna Lauritzen (MT), Eliza Lauritzen (CL, MT), Owen Lauritzen (MT), Bella Leybovich (CL, CM, MT), Allie Weid (CL, MT)
NATS VALLEY OF THE SUN CHAPTER AUDITIONS 2023
CL 2 – Youth Classical
2 nd Place – Eliza Lauritzen
1 st Place – Farrah McArthur
MT 1A – Children’s Music Theater
Honorable Mention – Eliza Kinnaman
1 st Place – Kendal Martinez
MT 1B – Children’s Music Theater
2 nd Place – Kenna Kavanaugh
1 st Place – Farrah McArthur
MT 2A-1 – Youth Musical Theater Treble Voice, Section 1
Honorable Mention – Eliza Lauritzen
MT 2B – Youth Musical Theater TBB Voice
2nd Place – Rigley Kirkpatrick
CL 3A-1 – Lower High School Classical Treble Voice, Section 1
Honorable Mention – Bella Leybovich
CL 3A-2 – Lower High School Classical Treble Voice, Section 2
3rd Place – Allie Weid
CM 3A-1 – Commercial Music Lower High School Treble, Section 1
Honorable Mention – Bella Leybovich
1st Place – Mady King
CM 3A-2 – Commercial Music Lower High School Treble, Section 2
Honorable Mention – Allie Weid
CM 3B-1 – Commercial Music Upper High School Treble, Section
1st Place – Isabelle Etchamendy
CM 4A – Commercial Music Lower High School TBB
Honorable Mention – Avery Allen
2nd Place – Ayden Iwan
CM 4B – Commercial Music Upper High School TBB
1st Place – Dante Johnson
MT 3A-1 – Lower High School Music Theater Treble Voice, Section 1
Honorable Mention – Ava Chiappetta
3rd Place – Mady King
2nd Place – Bella Leybovich
MT 3A-2A – Lower High School Music Theater Treble Voice, Section 2A
3rd Place – Olivia Haller
1st Place – Aliie Weid
MT 4A – Lower High School Music Theater TBB Voice
1st Place – Ayden Iwan
MT 4B-1 – Upper High School Music Theater TBB Voice, Section 1
Honorable Mention – Zayden Zahorka
MT 4B-2 – Upper High School Music Theater TBB Voice, Section 2
1st Place – Dante Johnson
HJ 7 – Hall Johnson
1st Place – Dante Johnson
CM 7 – Commercial Music Upper College Treble
2nd Place – Abby Gordon
MT 6 – Lower College Music Theater TBB
2nd Place – Jackson Wood
MT 7 – Upper College Music Theatre Treble
Honorable Mention – Abby Gordon
CM 11 – Commercial Music Adult Avocational Treble
1st Place – Sasha Flynn
MT 11B – Adult Avocational Music Theater Treble, Section B
3rd Place – Sasha Flynn
NATS NSA FINALS (Nationals) 2023
1st Place Musical Theatre: Dante Johnson
HAL LEONARD 2023
2nd Place:
Chloe Kesner (Classical)
Finalist:
Allie Weid (Musical Theatre)
Semi-Finalists:
Dante Johnson (Musical Theatre)
Rigley Kirkpatrick (Musical Theatre)
HERBERGER YOUNG ARTISTS COMPETITION 2023
People's Choice Award Winner Musical Theatre: Dante Johnson
NATS CAL-WEST REGIONALS 2023
1st Place:
Dante Johnson (MT)
2nd Place:
Dante Johnson (CM)
Mady King (MT)
Chloe Kesner (Classical)
3rd Place:
Eddie Kesner (MT)
Semi-Finalists: Bella Leybovich (Classical, CM, MT- not in attendance), Farrah McArthur (Classical, MT- not in attendance), Ava Saba (MT- not in attendance), Jackson Wood (MT)
NATS ARIZONA DISTRICT 2022
1st Place:
Abby Gordon (MT)
Dante Johnson (MT, CM, Monte Ralston Scholarship Recipient)
Rigley Kirkpatrick (MT)
Bella Leybovich (Classical)
Farrah McArthur (MT, Classical)
2nd Place:
Mady King (MT)
Bella Leybovich (CM)
3rd Place:
Mady King (Classical)
Allie Weid (MT)
Honorable Mentions: Sarah Chandler (MT), Bella Leybovich (MT), Ava Saba (MT)
EAST VALLEY KIDS GOT TALENT 2022
Senior Group Winner: Presto!
Duet Winner: Aleah Garcia and Ava Saba
Senior Solo Winner: Dante Xavier
Sweepstakes Winner: Jackson Wood
NATS SUMMER HEAT 2022
1st Place:
Dante Johnson
Farrah McArthur
2nd Place:
Eddie Kesner
Bella Leybovich
3rd Place:
Rachel Espericueta
Abby Gordon
Honorable Mention: Izzy Cons, Aleah Garcia, Mady King, Mary King, Rigley Kirkpatrick, Kendal Martinez, Allie Weid, Jackson Wood
2022 COLLEGE PROGRAMS
Olivia Dostal- Rider University (BFA Acting)
Katie Wright- Arizona State University (BM Music Theatre)
HAL LEONARD VOCAL 2021
Honorable Mention:
Bella Leybovich (Art Song)
Bella Leybovich (Musical Theatre)
Finalists:
Mady King (Art Song)
Mady King (Musical Theatre)
Semi-Finalist:
Jackson Wood (Musical Theatre)
NATS CAL-WESTERN REGIONALS 2022
Abby Gordon- Top 5 (Musical Theatre)
Dante Johnson- Top 5 (Musical Theatre)
Mady King- 2nd Place (Musical Theatre)
Rigley Kirkpatrick- Top 4/Finalist (Musical Theatre)
Bella Leybovich- 1st place (Musical Theatre)
Ava Saba- 3rd Place (Musical Theatre)
NATS ARIZONA DISTRICT 2021
Dante Johnson- 1st Place (CCM), 2nd Place (Musical Theatre)
Jackson Wood- 1st Place (Musical Theatre)
Bella Leybovich- 2nd Place (Classical), 3rd Place (Musical Theatre)
Rachel Espericueta- 3rd Place (Musical Theatre)
David Lovell - 3rd Place (Musical Theatre)
Zach Thompson- 3rd Place (Musical Theatre)
Finalists: Olivia Dostal, Mady King, Katie Wright
Honorable Mentions: Aleah Garcia, Elliot Lovell, Abby Gordon, Chloe Kesner, Mady King, Kendal Martinez, Ava Saba, Brooklin Tinsley
EAST VALLEY KIDS GOT TALENT 2021
Junior Group Winner: Ping!
Senior Group Winner: Presto!
NATS SUMMER HEAT 2021
2nd Place:
Dante Johnson
Bella Leybovich
Honorable Mentions: Hayley Christesson, Montanna Coil, Aleah Garcia, Abby Gordon, Mady King, Kendal Martinez, Gabriel Sandoval, Kayla Stillman, Brooklin Tinsley
HAL LEONARD VOCAL 2021
Finalists:
Aleah Garcia (Musical Theatre)
Bella Leybovich (Musical Theatre)
Ava Saba (Musical Theatre)
Semi-Finalists:
Montanna Coil (Art Song and Musical Theatre)
Olivia Dostal (Musical Theatre)
Olivia Haller (Musical Theatre)
Mady King (Art Song and Musical Theatre)
CAL WEST NATS REGIONALS 2021
Aleah Garcia- Top 5 (Musical Theatre)
Ava Saba- 2nd Place (Musical Theatre)
Bella Leybovich- 2nd Place (Classical), 2nd Place (Musical Theare), 3rd Place (CCM)
NATS ARIZONA DISTRICT 2020
Ava Saba- 2nd Place (Musical Theatre)
Bella Leybovich- 2nd Place (CCM), Finalist (MT, Classical)
Aleah Garcia- 3rd Place (CCM), Finalist (MT, Classical)
Finalists: Hayley Christesson, Montanna Coil, Olivia Dostal, Mady King
Honorable Mention: Lyda Armistead, Sarah Chandler, Ava Haller, Olivia Haller, Madison McGraw
EAST VALLEY KIDS GOT TALENT 2020
Junior Solo Winner- Bella Leybovich
Duo Winners- Aleah Garcia and Ava Saba
Group Winner- Presto!
Sweepstakes Winner- Aleah Garcia
NATS AZ SUMMER HEAT 2020
1st Place:
Bella Leybovich
James Zuccaro
3rd Place:
Mary King
Finalists/Honorable Mention:
Mady King
Madison McGraw
Montanna Coil
Ava Haller
Honorable Mention:
Hayley Christesson
Olivia Haller
Sarah Chandler
Olivia Dostal
Aleah Garcia
Matilda Green
Ava Saba
Lyda Armistead
Marissa Herrington
Rachel Espericueta
HAL LEONARD VOCAL 2020
BELLA LEYBOVICH- HONORABLE MENTION (ART SONG)
ALEAH GARCIA- SEMI-FINALIST (MUSICAL THEATRE)
AVA SABA- SEMI-FINALIST (MUSICAL THEATRE)
2020 UNIVERSAL STUDIOS STARS PROGRAM
PRESTO AND PING SHOW CHOIRS
CAL WEST NATS REGIONALS 2020
BELLA LEYBOVICH- 1ST PLACE (CLASSICAL), 3RD PLACE (MUSICAL THEATRE)
ALEAH GARCIA- FINALIST (MUSICAL THEATRE)
NATS ARIZONA DISTRICT 2019
BELLA LEYBOVICH- 3RD PLACE (CLASSICAL), HONORABLE MENTION (MUSICAL THEATRE)
ALEAH GARCIA- 3RD PLACE (CCM), HONORABLE MENTION (CLASSICAL AND MUSICAL THEATRE)
OLIVIA DOSTAL- 3RD PLACE (MUSICAL THEATRE)
HONORABLE MENTIONS: AVA SABA, AVA HALLER, OLIVIA HALLER, TRISTAN COIL, MONTANNA COIL, ISABELLE ETCHAMENDY, GABRIEL ETCHAMENDY, CIERRA MCKINNON, HAYLEY CHRISTESSON, GAVIN PAULSON, IZZY CONS
HAL LEONARD VOCAL 2019
AVA SABA- SEMI-FINALIST
2020 DISNEYLAND PERFORMANCE
PRESTO SHOW CHOIR
CAL WEST NATS REGIONALS 2019
ALEAH GARCIA- 2ND PLACE (CCM)
NATS ARIZONA DISTRICT 2018
LYDA ARMISTEAD- 2ND PLACE (MUSICAL THEATRE)
GAVIN PAULSON- 2ND PLACE (MUSICAL THEATRE)
ALEAH GARCIA- 3RD PLACE (MUSICAL THEATRE)
HONORABLE MENTIONS- OLIVIA HALLER, MONTANNA COIL, TRISTAN COIL, CIERRA MCKINNON, GIANNI GONZALEZ, IZZY CONS, ISABELLE ETCHAMENDY
HAL LEONARD VOCAL 2018
ALEAH GARCIA- 2ND PLACE (MUSICAL THEATRE)
AVA SABA- SEMI-FINALIST
IZZY CONS- SEMI-FINALIST
CAL WEST NATS REGIONALS 2018
GAVIN PAULSON- 2ND PLACE (MUSICAL THEATRE)
HAL LEONARD VOCAL 2017
AVA SABA- SEMI-FINALIST
IZZY CONS- SEMI-FINALIST
ALEAH GARCIA- SEMI-FINALIST
NATS ARIZONA DISTRICT 2017
GAVIN PAULSON- 1ST PLACE (MUSICAL THEATRE)
HONORABLE MENTIONS- ALEAH GARCIA, TAYLOR ROBINSON, ISABELLE ETCHAMENDY
STUDENT PROFESSIONAL CREDITS
BELLA LEYBOVICH- PHOENIX THEATRE'S THE SOUND OF MUSIC
GIANNA GONZALEZ- PHOENIX THEATRE'S FUN HOME
LYDA ARMISTEAD- PHOENIX THEATRE'S WIZARD OF OZ, ARIZONA BROADWAY THEATRE'S BRIDGES OF MADISON COUNTY, CAROUSEL, AND SHREK
KAYLA STILLMAN- ARIZONA BROADWAY THEATRE'S ANNIE
CARLY JACOBS- ARIZONA BROADWAY THEATRE'S JOSEPH AND THE AMAZING TECHNICOLOR DREAMCOAT
1st Place
Sasha Flynn (CM)
Ayden Iwan (CM, MT)
Danté Johnson (CM, HJ, MT)
Jackson Wood (MT)
2nd Place
Abby Gordon (CM)
Kenna Kavanaugh (MT)
3rd Place
Kendal Martinez (MT)
Semi-Finalists: Isabelle Etchamendy (CM), Anna Lauritzen (MT), Eliza Lauritzen (CL, MT), Owen Lauritzen (MT), Bella Leybovich (CL, CM, MT), Allie Weid (CL, MT)
NATS VALLEY OF THE SUN CHAPTER AUDITIONS 2023
CL 2 – Youth Classical
2 nd Place – Eliza Lauritzen
1 st Place – Farrah McArthur
MT 1A – Children’s Music Theater
Honorable Mention – Eliza Kinnaman
1 st Place – Kendal Martinez
MT 1B – Children’s Music Theater
2 nd Place – Kenna Kavanaugh
1 st Place – Farrah McArthur
MT 2A-1 – Youth Musical Theater Treble Voice, Section 1
Honorable Mention – Eliza Lauritzen
MT 2B – Youth Musical Theater TBB Voice
2nd Place – Rigley Kirkpatrick
CL 3A-1 – Lower High School Classical Treble Voice, Section 1
Honorable Mention – Bella Leybovich
CL 3A-2 – Lower High School Classical Treble Voice, Section 2
3rd Place – Allie Weid
CM 3A-1 – Commercial Music Lower High School Treble, Section 1
Honorable Mention – Bella Leybovich
1st Place – Mady King
CM 3A-2 – Commercial Music Lower High School Treble, Section 2
Honorable Mention – Allie Weid
CM 3B-1 – Commercial Music Upper High School Treble, Section
1st Place – Isabelle Etchamendy
CM 4A – Commercial Music Lower High School TBB
Honorable Mention – Avery Allen
2nd Place – Ayden Iwan
CM 4B – Commercial Music Upper High School TBB
1st Place – Dante Johnson
MT 3A-1 – Lower High School Music Theater Treble Voice, Section 1
Honorable Mention – Ava Chiappetta
3rd Place – Mady King
2nd Place – Bella Leybovich
MT 3A-2A – Lower High School Music Theater Treble Voice, Section 2A
3rd Place – Olivia Haller
1st Place – Aliie Weid
MT 4A – Lower High School Music Theater TBB Voice
1st Place – Ayden Iwan
MT 4B-1 – Upper High School Music Theater TBB Voice, Section 1
Honorable Mention – Zayden Zahorka
MT 4B-2 – Upper High School Music Theater TBB Voice, Section 2
1st Place – Dante Johnson
HJ 7 – Hall Johnson
1st Place – Dante Johnson
CM 7 – Commercial Music Upper College Treble
2nd Place – Abby Gordon
MT 6 – Lower College Music Theater TBB
2nd Place – Jackson Wood
MT 7 – Upper College Music Theatre Treble
Honorable Mention – Abby Gordon
CM 11 – Commercial Music Adult Avocational Treble
1st Place – Sasha Flynn
MT 11B – Adult Avocational Music Theater Treble, Section B
3rd Place – Sasha Flynn
NATS NSA FINALS (Nationals) 2023
1st Place Musical Theatre: Dante Johnson
HAL LEONARD 2023
2nd Place:
Chloe Kesner (Classical)
Finalist:
Allie Weid (Musical Theatre)
Semi-Finalists:
Dante Johnson (Musical Theatre)
Rigley Kirkpatrick (Musical Theatre)
HERBERGER YOUNG ARTISTS COMPETITION 2023
People's Choice Award Winner Musical Theatre: Dante Johnson
NATS CAL-WEST REGIONALS 2023
1st Place:
Dante Johnson (MT)
2nd Place:
Dante Johnson (CM)
Mady King (MT)
Chloe Kesner (Classical)
3rd Place:
Eddie Kesner (MT)
Semi-Finalists: Bella Leybovich (Classical, CM, MT- not in attendance), Farrah McArthur (Classical, MT- not in attendance), Ava Saba (MT- not in attendance), Jackson Wood (MT)
NATS ARIZONA DISTRICT 2022
1st Place:
Abby Gordon (MT)
Dante Johnson (MT, CM, Monte Ralston Scholarship Recipient)
Rigley Kirkpatrick (MT)
Bella Leybovich (Classical)
Farrah McArthur (MT, Classical)
2nd Place:
Mady King (MT)
Bella Leybovich (CM)
3rd Place:
Mady King (Classical)
Allie Weid (MT)
Honorable Mentions: Sarah Chandler (MT), Bella Leybovich (MT), Ava Saba (MT)
EAST VALLEY KIDS GOT TALENT 2022
Senior Group Winner: Presto!
Duet Winner: Aleah Garcia and Ava Saba
Senior Solo Winner: Dante Xavier
Sweepstakes Winner: Jackson Wood
NATS SUMMER HEAT 2022
1st Place:
Dante Johnson
Farrah McArthur
2nd Place:
Eddie Kesner
Bella Leybovich
3rd Place:
Rachel Espericueta
Abby Gordon
Honorable Mention: Izzy Cons, Aleah Garcia, Mady King, Mary King, Rigley Kirkpatrick, Kendal Martinez, Allie Weid, Jackson Wood
2022 COLLEGE PROGRAMS
Olivia Dostal- Rider University (BFA Acting)
Katie Wright- Arizona State University (BM Music Theatre)
HAL LEONARD VOCAL 2021
Honorable Mention:
Bella Leybovich (Art Song)
Bella Leybovich (Musical Theatre)
Finalists:
Mady King (Art Song)
Mady King (Musical Theatre)
Semi-Finalist:
Jackson Wood (Musical Theatre)
NATS CAL-WESTERN REGIONALS 2022
Abby Gordon- Top 5 (Musical Theatre)
Dante Johnson- Top 5 (Musical Theatre)
Mady King- 2nd Place (Musical Theatre)
Rigley Kirkpatrick- Top 4/Finalist (Musical Theatre)
Bella Leybovich- 1st place (Musical Theatre)
Ava Saba- 3rd Place (Musical Theatre)
NATS ARIZONA DISTRICT 2021
Dante Johnson- 1st Place (CCM), 2nd Place (Musical Theatre)
Jackson Wood- 1st Place (Musical Theatre)
Bella Leybovich- 2nd Place (Classical), 3rd Place (Musical Theatre)
Rachel Espericueta- 3rd Place (Musical Theatre)
David Lovell - 3rd Place (Musical Theatre)
Zach Thompson- 3rd Place (Musical Theatre)
Finalists: Olivia Dostal, Mady King, Katie Wright
Honorable Mentions: Aleah Garcia, Elliot Lovell, Abby Gordon, Chloe Kesner, Mady King, Kendal Martinez, Ava Saba, Brooklin Tinsley
EAST VALLEY KIDS GOT TALENT 2021
Junior Group Winner: Ping!
Senior Group Winner: Presto!
NATS SUMMER HEAT 2021
2nd Place:
Dante Johnson
Bella Leybovich
Honorable Mentions: Hayley Christesson, Montanna Coil, Aleah Garcia, Abby Gordon, Mady King, Kendal Martinez, Gabriel Sandoval, Kayla Stillman, Brooklin Tinsley
HAL LEONARD VOCAL 2021
Finalists:
Aleah Garcia (Musical Theatre)
Bella Leybovich (Musical Theatre)
Ava Saba (Musical Theatre)
Semi-Finalists:
Montanna Coil (Art Song and Musical Theatre)
Olivia Dostal (Musical Theatre)
Olivia Haller (Musical Theatre)
Mady King (Art Song and Musical Theatre)
CAL WEST NATS REGIONALS 2021
Aleah Garcia- Top 5 (Musical Theatre)
Ava Saba- 2nd Place (Musical Theatre)
Bella Leybovich- 2nd Place (Classical), 2nd Place (Musical Theare), 3rd Place (CCM)
NATS ARIZONA DISTRICT 2020
Ava Saba- 2nd Place (Musical Theatre)
Bella Leybovich- 2nd Place (CCM), Finalist (MT, Classical)
Aleah Garcia- 3rd Place (CCM), Finalist (MT, Classical)
Finalists: Hayley Christesson, Montanna Coil, Olivia Dostal, Mady King
Honorable Mention: Lyda Armistead, Sarah Chandler, Ava Haller, Olivia Haller, Madison McGraw
EAST VALLEY KIDS GOT TALENT 2020
Junior Solo Winner- Bella Leybovich
Duo Winners- Aleah Garcia and Ava Saba
Group Winner- Presto!
Sweepstakes Winner- Aleah Garcia
NATS AZ SUMMER HEAT 2020
1st Place:
Bella Leybovich
James Zuccaro
3rd Place:
Mary King
Finalists/Honorable Mention:
Mady King
Madison McGraw
Montanna Coil
Ava Haller
Honorable Mention:
Hayley Christesson
Olivia Haller
Sarah Chandler
Olivia Dostal
Aleah Garcia
Matilda Green
Ava Saba
Lyda Armistead
Marissa Herrington
Rachel Espericueta
HAL LEONARD VOCAL 2020
BELLA LEYBOVICH- HONORABLE MENTION (ART SONG)
ALEAH GARCIA- SEMI-FINALIST (MUSICAL THEATRE)
AVA SABA- SEMI-FINALIST (MUSICAL THEATRE)
2020 UNIVERSAL STUDIOS STARS PROGRAM
PRESTO AND PING SHOW CHOIRS
CAL WEST NATS REGIONALS 2020
BELLA LEYBOVICH- 1ST PLACE (CLASSICAL), 3RD PLACE (MUSICAL THEATRE)
ALEAH GARCIA- FINALIST (MUSICAL THEATRE)
NATS ARIZONA DISTRICT 2019
BELLA LEYBOVICH- 3RD PLACE (CLASSICAL), HONORABLE MENTION (MUSICAL THEATRE)
ALEAH GARCIA- 3RD PLACE (CCM), HONORABLE MENTION (CLASSICAL AND MUSICAL THEATRE)
OLIVIA DOSTAL- 3RD PLACE (MUSICAL THEATRE)
HONORABLE MENTIONS: AVA SABA, AVA HALLER, OLIVIA HALLER, TRISTAN COIL, MONTANNA COIL, ISABELLE ETCHAMENDY, GABRIEL ETCHAMENDY, CIERRA MCKINNON, HAYLEY CHRISTESSON, GAVIN PAULSON, IZZY CONS
HAL LEONARD VOCAL 2019
AVA SABA- SEMI-FINALIST
2020 DISNEYLAND PERFORMANCE
PRESTO SHOW CHOIR
CAL WEST NATS REGIONALS 2019
ALEAH GARCIA- 2ND PLACE (CCM)
NATS ARIZONA DISTRICT 2018
LYDA ARMISTEAD- 2ND PLACE (MUSICAL THEATRE)
GAVIN PAULSON- 2ND PLACE (MUSICAL THEATRE)
ALEAH GARCIA- 3RD PLACE (MUSICAL THEATRE)
HONORABLE MENTIONS- OLIVIA HALLER, MONTANNA COIL, TRISTAN COIL, CIERRA MCKINNON, GIANNI GONZALEZ, IZZY CONS, ISABELLE ETCHAMENDY
HAL LEONARD VOCAL 2018
ALEAH GARCIA- 2ND PLACE (MUSICAL THEATRE)
AVA SABA- SEMI-FINALIST
IZZY CONS- SEMI-FINALIST
CAL WEST NATS REGIONALS 2018
GAVIN PAULSON- 2ND PLACE (MUSICAL THEATRE)
HAL LEONARD VOCAL 2017
AVA SABA- SEMI-FINALIST
IZZY CONS- SEMI-FINALIST
ALEAH GARCIA- SEMI-FINALIST
NATS ARIZONA DISTRICT 2017
GAVIN PAULSON- 1ST PLACE (MUSICAL THEATRE)
HONORABLE MENTIONS- ALEAH GARCIA, TAYLOR ROBINSON, ISABELLE ETCHAMENDY
STUDENT PROFESSIONAL CREDITS
BELLA LEYBOVICH- PHOENIX THEATRE'S THE SOUND OF MUSIC
GIANNA GONZALEZ- PHOENIX THEATRE'S FUN HOME
LYDA ARMISTEAD- PHOENIX THEATRE'S WIZARD OF OZ, ARIZONA BROADWAY THEATRE'S BRIDGES OF MADISON COUNTY, CAROUSEL, AND SHREK
KAYLA STILLMAN- ARIZONA BROADWAY THEATRE'S ANNIE
CARLY JACOBS- ARIZONA BROADWAY THEATRE'S JOSEPH AND THE AMAZING TECHNICOLOR DREAMCOAT